Výsledky JET Badminton Cup 2019
27. 10. 2019
Výsledky JET Badminton Cup 2019 | |||||
26.10.2019 | |||||
Kategorie muži: | |||||
Skupina A | |||||
Petr Jarkovský - Malásek Fikr | 10:4 | 10:3 | |||
Jan Kučera - Jirka Elfmark | 10:8 | 10:6 | |||
Petr Jarkovský - Jarda Červinek | 10:7 | 10:3 | |||
Malásek - Jan | 7:10 | 5:10 | |||
Jirka - Jarda | 10:6 | 3:10 | 5:10 | ||
Petr - Jan | 10:5 | 10:4 | |||
Malásek - Jirka | 10:6 | 8:10 | 10:3 | ||
Jarda - Jan | 10:6 | 10:8 | |||
Petr - Jirka | 10:1 | 10:3 | |||
Malásek - Jarda | 11:9 | 9:11 | 8:10 | ||
Pořadí skupiny: Petr 4b, Jarda 3b., Jan 2b., Malásek 1b, Jirka 0b. | |||||
Skupina B | |||||
Karel Kalášek - Jarda Žouželka | 10:5 | 10:5 | |||
Mylis Zemánek - Bogo Hensl | 12:10 | 10:3 | |||
Karel Kalášek - Jáchym Selinger | 10:3 | 10:3 | |||
Jarda - Mylis | 8:10 | 6:10 | |||
Bogo - Jáchym | 10:3 | 10:5 | |||
Karel - Mylis | 10:6 | 10:2 | |||
Jarda - Bogo | 10:2 | 10:5 | |||
Jáchym - Mylis | 7:10 | 0:10 | |||
Karel - Bogo | 10:5 | 7:10 | 10:4 | ||
Jarda - Jáchym | 10:5 | 10:3 | |||
Pořadí skupiny: Karel 4b, Mylis 3b., Jarda 2b., Bogo 1b, Jáchym 0b. | |||||
Skupina C | |||||
Rosťa Weber - Tomáš Reich | 10:5 | 10:5 | |||
Méďa Fikr - Libor Bartošek | 9:11 | 10:5 | 10:6 | ||
Rosťa - Méďa | 10:1 | 10:1 | |||
Tomáš - Libor | 10:4 | 10:4 | |||
Rosťa - Libor | 10:3 | 10:2 | |||
Tomáš - Méďa | 10:3 | 10:7 | |||
Pořadí skupiny: Rosťa 3b., Tomáš 2b., Méďa 1b, Libor 0b. | |||||
Čtvrtfinále | |||||
Petr Jarkovský - Jarda Žouželka | 10:8 | 11:9 | |||
Tomáš Reich - Mylis Zemánek | 5:10 | 0:10 | |||
Rosťa Weber - Jarda Červinek | 10:5 | 9:11 | 10:3 | ||
Jan Kučera - Karel Kalášek | 10:1 | 10:3 | |||
Semifinále | |||||
Petr - Mylis | 10:8 | 10:8 | |||
Karel - Rosťa | 8:10 | 10:7 | 10:7 | ||
O 3.místo | |||||
Rosťa - Mylis | 10:0 | 10:7 | |||
Finále | |||||
Karel - Petr | 8:10 | 10:8 | 10:8 | ||
Konečné pořadí muži: | |||||
1. | Karel Kalášek | ||||
2. | Petr Jarkovský | ||||
3. | Rosťa Weber | ||||
4. | Mylis Zemánek | ||||
5.-8. | Jarda Žouželka | ||||
5.-8. | Jarda Červinek | ||||
5.-8. | Jan Kučera | ||||
5.-8. | Tomáš Reich | ||||
9.-12. | Bogo Hensl | ||||
9.-12. | Malásek Fikr | ||||
9.-12. | Méďa Fikr | ||||
9.-12. | Jirka Elfmark ml. | ||||
13.-14. | Libor Bartošek | ||||
13.-14. | Jáchym Selinger | ||||
Kategorie ženy: | |||||
Skupina D | |||||
Kučerová Kamila - Kučerová Klára | 10:5 | 7:10 | 10:7 | ||
Jarkovská Pavlína - Vašková Katka | 10:3 | 14:12 | |||
Podlezlová Věra - Kučerová Kamila | 5:10 | 11:9 | 3:10 | ||
Klára - Pavlína | 6:10 | 8:10 | |||
Katka - Věra | 10:4 | 7:10 | 10:8 | ||
Kamila - Pavlína | 3:10 | 8:10 | |||
Klára - Katka | 7:10 | 8:10 | |||
Věra - Pavlína | 7:10 | 8:10 | |||
Kamila - Katka | 4:10 | 4:10 | |||
Klára - Věra | 8:10 | 7:10 | |||
Pořadí skupiny: Pavlína 4b, Katka 3b., Kamila 2b., Věra 1b., Klára 0b. | |||||
Semifinále | |||||
Pavlína - Věra | 10:7 | 10:4 | |||
Katka - Kamila | 10:4 | 10:4 | |||
O 3.místo | |||||
Věra - Kamila | 10:8 | 10:7 | |||
Finále | |||||
Pavlína - Katka | 10:7 | 10:7 | |||
Konečné pořadí ženy: | |||||
1. | Pavlína Jarkovská | ||||
2. | Katka Vašková | ||||
3. | Věra Podlezlová | ||||
4. | Milena Kučerová | ||||
5. | Klára Kučerová | ||||
Kategorie čtyřhry: | |||||
Čtvrtfinále | |||||
Mylis Zemánek/Méďa Fikr - Rosťa Weber/Jarda Žouželka | 11:13 | 6:10 | |||
Libor Bartošek/Malda Fikr - Kamila Kučerová/Věra Podlezlová | 10:2 | 10:3 | |||
Semifinále | |||||
Rosťa/Jarda - Petr Jarkovský/Jarda Červinek | 10:8 | 10:8 | |||
Libor/Malda - Jan Kučera/Klára Kučerová | 10:7 | 10:5 | |||
O 3.místo | |||||
Petr/Jarda - Jan/Klára | 10:5 | 10:5 | |||
Finále | |||||
Rosťa/Jarda - Malda/Libor | 7:10 | 10:4 | 10:4 | ||
Konečné pořadí čtyřhry: | |||||
1. | Rosťa Weber / Jarda Žouželka | ||||
2. | Libor Bartošek / Malásek Fikr | ||||
3. | Petr Jarkovský / Jarda Červinek | ||||
4. | Jan Kučera / Klára Kučerová | ||||
5.-6. | Věra Podlezlová / Milena Kučerová | ||||
5.-6. | Mylis Zemánek / Méďa Fikr |
Komentáře
Přehled komentářů
Zatím nebyl vložen žádný komentář