Výsledky JET Badminton Cup 2021
1. 11. 2021
Výsledky JET Badminton Cup 2021 | |||||
30.10.2021 | |||||
Kategorie muži: | |||||
Skupina A | |||||
Petr Jarkovský - Michal Hensl | 15.4 | 15.2 | |||
Radek Kubálek - Tomáš Fikr | 11:15 | 4:15 | |||
Honza Kučera - Petr Jarkovský | 6:15 | 4:15 | |||
Radek - Honza | 0:15 | 1:15 | |||
Petr - Tomáš | 15:6 | 15:11 | |||
Michal - Radek | 13:15 | 8:15 | |||
Tomáš - Honza | 1:15 | 5:15 | |||
Petr - Radek | 15:2 | 15:5 | |||
Honza - Michal | 15:3 | 15:5 | |||
Tomáš - Michal | 15:3 | 15:4 | |||
Pořadí skupiny: Petr 4b, Honza 3b., Tomáš 2b., Radek 1b, Michal 0b. | |||||
Skupina B | |||||
Rosťa Weber - Malásek Fikr | 15:2 | 15:7 | |||
Tomáš Reich - Bogo Hensl | 15:9 | 15:12 | |||
Rosťa - Tomáš | 15:9 | 15:10 | |||
Malásek - Bogo | 15:13 | 15:9 | |||
Rosta - Bogo | 15:6 | 15:6 | |||
Malásek - Tomáš | 11:15 | 10:15 | |||
Pořadí skupiny: Rosťa 3b, Tomáš 2b., Malásek 1b., Bogo 0b. | |||||
Skupina C | |||||
Mylis Zemánek - Luboš Huvar | 15:13 | 15:17 | 15:9 | ||
Jarda Červinek - Jirka Elfmark | 15:9 | 15:10 | |||
Mylis - Jarda | skreč Mylis | ||||
Luboš - Jirka | 15:3 | 15:7 | |||
Mylis - Jirka | skreč Mylis | ||||
Luboš - Jarda | 15:7 | 15.10 | |||
Pořadí skupiny: Luboš 2b., Jarda 2b., Jirka 1b, Mylis 1b. | |||||
Předkolo | |||||
Malásek Fikr - Jirka Elfmark | 15:11 | 15:6 | |||
Čtvrtfinále | |||||
Petr Jarkovksý - Malásek Fikr | 15:11 | 15.2 | |||
Tomáš Reich - Luboš Huvar | 9:15 | 15:10 | 15:4 | ||
Honza Kučera - Jarda Červinek | 15:7 | 15:13 | |||
Tomáš Fikr - Rosťa Weber | 10:15 | 11:15 | |||
Semifinále | |||||
Petr - Tomáš | 15:2 | 15:6 | |||
Honza - Rosťa | 7:15 | 10:15 | |||
O 3.místo | |||||
Tomáš - Honza | 13:15 | 10:15 | |||
Finále | |||||
Rosťa - Petr | 18:16 | 15:6 | |||
Konečné pořadí muži: | |||||
1. | Rosťa Weber | ||||
2. | Petr Jarkovský | ||||
3. | Jan Kučera | ||||
4. | Tomáš Reich | ||||
5.-8. | Malásek Fikr | ||||
5.-8. | Jarda Červinek | ||||
5.-8. | Tomáš Méďa Fikr | ||||
5.-8. | Luboš Huvar | ||||
9.-12. | Jirka Elfmark ml. | ||||
9.-12. | Radek Kubálek | ||||
9.-12. | Bogo Hensl | ||||
9.-12. | Mylis Zemánek | ||||
13. | Michal Hensl | ||||
Kategorie ženy: | |||||
Skupina A | |||||
Katka Vašková - Věra Podlezlová | 17:15 | 7:15 | 5:15 | ||
Klára Kučerová - Kateřina Jarkovská | 15:17 | 15:13 | 15:12 | ||
Katka - Klára | 10:15 | 0:15 | |||
Věra - Kateřina | 15:10 | 4:15 | 20:18 | ||
Katka - Kateřina | 9:15 | 12:15 | |||
Věra - Klára | 3:15 | 9:15 | |||
Pořadí skupiny: Klára 3b, Věra 2b., Kateřina 1b., Katka 0b. | |||||
Skupina B | |||||
Andra Vymlátilová - Kristýna Kučerová | 15:5 | 15:10 | |||
Bára Huvarová - Kamila Kučerová | 9:15 | 7:15 | |||
Andrea - Bára | 15:5 | 15:8 | |||
Kristýna - Kamila | 12:15 | 15:17 | |||
Andrea - Kamila | 15:5 | 15:9 | |||
Kristýna - Bára | 15:6 | 15:12 | |||
Pořadí skupiny: Andrea 3b., Kamila 2b., Kristýna 1b, Bára 0b. | |||||
Čtvrtfinále | |||||
Klára Kučerová - Bára Huvarová | 15:8 | 15:6 | |||
Kamila Kučerová - Kateřina Jarkovská | 5:15 | 14:16 | |||
Kristýna Kučerová - Věra Podlezlová | 15:12 | 15:8 | |||
Katka Vašková - Andrea Vymlátilová | 13:15 | 10:15 | |||
Semifinále | |||||
Klára - Kateřina | 15:7 | 15:10 | |||
Andrea - Věra | 15:3 | 16:18 | 16:14 | ||
O 3.místo | |||||
Kateřina - Věra | 11:15 | 13:15 | |||
Finále | |||||
Andrea - Klára | 3:15 | 9:15 | |||
Konečné pořadí ženy: | |||||
1. | Klára Kučerová | ||||
2. | Andrea Vymlátilová | ||||
3. | Věra Podlezlová | ||||
4. | Kateřina Jarkovská | ||||
5.-8, | Milena Kučerová | ||||
5.-8, | Katka Vašková | ||||
5.-8, | Kristýna Kučerová | ||||
5.-8, | Bára Huvarová | ||||
Kategorie čtyřhry: | |||||
Čtvrtfinále | |||||
Petr Jarkovský/Jarda Červinek - Kristýna Kučerová/Kateřina Jarkovská | 10:3 | 10:1 | |||
Klára Kučerová/Bára Huvarová - Luboš Huvar/Honza Kučera | 8.10 | 9:11 | |||
Semifinále | |||||
Petr/Jarda - Luboš/Honza | 10:7 | 5:10 | 10:8 | ||
Tomáš Fikr/Malásek Fikr - Rosťa Weber/Jirka Elfmark | 7:10 | 2:10 | |||
Finále | |||||
Petr/Jarda - Rosťa/Jirka | 10:8 | 13:11 | |||
Konečné pořadí čtyřhry: | |||||
1. | Petr Jarkovský/Jarda Červinek | ||||
2. | Rosťa Weber / Jirka Elfmark | ||||
3.-4. | Luboš Huvar / Honza Kučera | ||||
3.-4. | Tomáš Fikr / Malásek Fikr | ||||
5.-6. | Klára Kučerová / Bára Huvarová | ||||
5.-6. | Kristýna Kučerová / Kateřina Jarkovská | ||||
Komentáře
Přehled komentářů
Zatím nebyl vložen žádný komentář