Výsledky JET Tenis Cup 2016
1. 8. 2016
HARMONOGRAM UTKÁNÍ : | |||
Utkání | Soupeři | Jména soupeřů | Výsledek |
U1 | 1-16 | Tomáš Reich - Jura Elfmark | 5:1,5:1 |
U2 | 9-8 | Valtr Brandes - Dušánek Ryp | 5:1, 5:1 |
U3 | 5-12 | Bogo Hensl - Ondra Čech | 7:5, 5:1 |
U4 | 13-4 | Kočka Stenzl - Raketa Kubálek | 3:5, 2:5 |
U5 | 3-14 | Rosťa Weber - Jarda Červinek | 5:1, 2:5, 5:1 |
U6 | 11-6 | Martin Komoň - Libor Bartošek | 3:5, 1:5 |
U7 | 7-10 | Mylis Zemánek - Tomáš Fikr | 5:2, 10:8 |
U8 | 15-2 | Bena Navrátil - Opička Továrek | 3:5, 5:7 |
U9 | vítěz U1 - vítěz U2 | Tomáš R. - Valtr | 7:2, 7:3 |
U10 | vítěz U3 - vítěz U4 | Bogo - Raketa | 5:7, 11:9, 1:5 |
U11 | vítěz U5 - vítěz U6 | Rosťa - Libor | 6:4, 5:2 |
U12 | vítěz U7 - vítěz U8 | Opička - Mylis | 5:2, 4:6, 6:4 |
U13 | poražený U1 - poražený U2 | Jura - Dušánek | 0:7, 5:7 |
U14 | poražený U3 - poražený U4 | Ondra - Kočka | 5:3, 5:2 |
U15 | poražený U5 - poražený U6 | Jarda - Martin | 1:5, 2:5 |
U16 | poražený U7 - poražený U8 | Bena - Tomáš F. | skreč. Tomáš |
U17 | vítěz U13 - poražený U11 | Dušánek - Libor | 1:5, 5:1, 3:5 |
U18 | vítěz U14 - poražený U12 | Ondra - Mylis | 5:3, 6:4 |
U19 | vítěz U15 - poražený U9 | Martin - Valtr | 5:3, 4:6, 5:3 |
U20 | vítěz U16 - poražený U10 | Bena - Bogo | 1:5, 2:5 |
U21 | vítěz U9 - vítěz U10 | Tomáš R. - Raketa | 5:2, 5:2 |
U22 | vítěz U11 - vítěz U12 | Rosťa - Opička | 3:5, 5:1, 3:5 |
U23 | vítěz U17 - vítěz U18 | Libor - Ondra | 5:2, 7:5 |
U24 | vítěz U19 - vítěz U20 | Martin - Bogo | 5:3, 2:5, 5:0 |
U25 | vítěz U23 - poražený U21 | Libor - Raketa | 1:5, 5:0, 0:5 |
U26 | vítěz U24 - poražený U22 | Martin - Rosťa | 5:2, 0:5, 0:5 |
U27 | vítěz U21 - vítěz U22 | Tomáš - Opička | 0:5, 5:1, 5:2 |
U28 | vítěz U25 - vítěz U26 | Rakleta - Rosťa | 5:7, 3:7 |
U29 | vítěz U28 - poražený U27 | Rosťa - Opička | 7:4, 3:7, 5:0 |
U30 | vítěz U27 - vítěz U29 | Tomáš -Reich - Rosťa Weber | 5:7, 4:7 |
Kvalifikace - Skupina A | |||||||
Hráč č. | Jména hráčů | ||||||
A1 | Bena Navrátil | ||||||
A2 | Martin Komoň | ||||||
A3 | Jura Elfmark | ||||||
A4 | Jarda Červinek | ||||||
Utkání skupiny A | |||||||
Hráči | Jména hráčů | Výsledky setů | |||||
Bena - Martin | 3:5 | 5:1 | 0:3 | ||||
Jura - Jarda | 3:1 | 1:3 | 3:2 | ||||
Bena - Jarda | 0:3 | 1:3 | |||||
Jura - Martin | 0:3 | 0:3 | |||||
Martin - Jarda | 3:9 | 2:3 | 3:2 | ||||
Bena - Jura | 3:1 | 3:2 | |||||
Tabulka skupiny A | |||||||
Postup | Jméno hráče | Body | Skóre | ||||
1 | 11 | Martin | 3 | ||||
2 | 14 | Jarda | 1 | 16 | 16 | ||
3 | 15 | Jarda | 1 | 14 | 18 | ||
4 | 16 | Jura | 1 | 10 | 18 | ||
Kvalifikace - Skupina B | |||||||
Hráč č. | Jména hráčů | ||||||
B1 | Fabin Škrabal | ||||||
B2 | Ondra Čech | ||||||
B3 | Kočka Stenzl | ||||||
B4 | |||||||
Utkání skupiny B | |||||||
Hráči | Jména hráčů | Výsledky setů | |||||
Fabin - Kočka | 3:1 | 3:2 | |||||
Ondra - Kočka | 1:3 | 2:3 | |||||
Fabin - Ondra | 1.3 | 1.3 | |||||
kval | Fabin - Jura | 1:3 | 3:1 | 3:5 | |||
Tabulka skupiny B | |||||||
Postup | Jméno hráče | Body | Skóre | ||||
1 | 12 | Ondra | 1 | 9 | 8 | ||
2 | 13 | Kočka | 1 | 8 | 8 | ||
3 | X | Fabin | 1 | 8 | 9 | ||
4 |